poniedziałek, 22 listopada 2010

Pierwsze koty za płoty

Kubuś Puchatek i Dzielny Piłkarz z zapasowych kwadracików przeznaczonych do "Kołderek za 1 uśmiech"sprawili się dzielnie. (Kubuś jest dziełem Oli, a piłkarz - moim.)

piłkarz

Wspólnymi siłami zachęcili 7 pań do wyszywania Kołderkowych kwadracików. Na spotkaniu było 6, ale siódmą spotkałam chwilę później i otrzymałam zapewnienie, że chętnie się przyłącza do grupy. Spośród nich tylko 2 wymagały szybkiego kursu stawiania xxx. Pozostałe - to hafciarki co się zowie. :-)


Tak się złożyło, że po zajęciach miałam jeszcze sprawę w mieście, więc zakupiłam ładny kawałek kanwy. Jest już dobry początek.

Jak będzie dalej, zobaczymy.

Myśl o skrzyknięciu dorosłych hafciarek chodziła za mną od dawna. W zeszłym roku prowadziłam wstępne rozmowy z jedną z pań, założyłam ten blog. W końcu udało się wykonać pierwszy krok. Teraz będzie "z górki", oby tylko chęci starczyło.

Ps. Jest jeszcze jedna osoba, która wykonuje haftowane kwadraciki, ale dziś nie przyszła. W takim razie ze mną jest 9 osób. I to chyba nie koniec... Młodsze dziewczyny szeptały coś o koleżankach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz